KONTAKTA OSS


Vill ni komma i kontakt med oss kan ni använda vår mail eller ringa växeln. Direkt mail till alla lärare finner ni nedan.

Vill ni besöka oss så är adressen.

Nuntorp 316

46464 Brålanda

0521-576080

info@nuntorpsgymnasiet.se

Saga Stenlöf

Lärare

saga.stenlöf@nuntorpsgymnasiet.se

Annica Ivansson

Lärare

annica.ivansson@nuntorpsgymnasiet.se

Marcus Skymberg

Lärare Idrott

marcus.skymberg@nuntorpsgymnasiet.se

Caroline Bernhed

Lärare / Apl ansvarig

caroline.bernhed@dinglegymnasiet.se

caroline.bernhed@nuntorpsgymnasiet.se

Hans Jansson

Lärare

 

hans@nuntorpsgymnasiet.se

Klara Dickson

Lärare

0521-576085

klara@nuntorpsgymnasiet.se

Linda Lamotte

Lärare

0521-576084

linda@nuntorpsgymnasiet.se

Elisabeth Luttje Larsson

Speciallärare

0521-576083

elisabeth@nuntorpsgymnasiet.se

Anders Edholm

Lärare

0521-576082

anders@nuntorpsgymnasiet.se

Carl-Göran Strutz

Rektor

0521-576081

cg.strutz@nuntorpsgymnasiet.se