KONTAKTA OSS

Vill ni komma i kontakt med oss kan ni använda vår mail eller ringa växeln. Direkt mail till personal finner ni nedan.

Vill ni besöka oss så är adressen:

Nuntorp 316

46464 Brålanda

0521-576080

info@nuntorpsgymnasiet.se

Caroline Westman

Lärare

caroline@nuntorpsgymnasiet.se

Alma Håkansson

Kommunikatör

alma@nuntorpsgymnasiet.se

Sakine Karimi

Lokalvårdare

sakine.karimi@nuntorpsgymnasiet.se

CG Strutz

Lärare

cg-strutz@nuntorpsgymnasiet.se

Anna-Karin Berglund

Resursperson

anna-karin@nuntorpsgymnasiet.se

Harry Sandelin

Resursperson

harry@nuntorpsgymnasiet.se

Susanne Bratt

Resursperson

susanne@nuntorpsgymnasiet.se

Mikael Ohlsson

Resursperson

mikael@nuntorpsgymnasiet.se

Mia Thunberg

Stallansvarig/resursperson

mia@nuntorpsgymnasiet.se

Pernilla Edholm

Internat

pernilla@nuntorpsgymnasiet.se