KONTAKTA OSS


Vill ni komma i kontakt med oss kan ni använda vår mail eller ringa växeln. Direkt mail till alla lärare finner ni nedan.

         0521-576080

  info@nuntorpsgymnasiet.se

Ann-Charlott Andersson Torin

Studie- och Yrkesvägledare

0521-576086

Syv-Lotta@nuntorpsgymnasiet.se

Klara Dickson

Lärare

0521-576085

klara@nuntorpsgymnasiet.se

Linda Lamotte

Lärare

0521-576084

linda@nuntorpsgymnasiet.se

Elisabeth Luttje Larsson

Speciallärare

0521-576083

elisabeth@nuntorpsgymnasiet.se

Anders Edholm

Lärare

0521-576082

anders@nuntorpsgymnasiet.se

Carl-Göran Strutz

Rektor

0521-576081

cg.strutz@nuntorpsgymnasiet.se

Elisabette Emanuelsson

Administratör

0521-576080

elisabette@nuntorpsgymnasiet.se

Carolina Stranne Freidlitz

Skolsköterska

carolina.stranne.freidlitz@dinglegymnasiet.se

Lena Berglund Andersson

Lärare Idrott

lena.berglund.andersson@dinglegymnasiet.se

Lisa Andreasson

Kurator

lisa.andreasson@dinglegymnasiet.se