KONTAKTA OSS


Vill ni komma i kontakt med oss kan ni använda vår mail eller ringa växeln. Direkt mail till alla lärare finner ni nedan.

         0524-42800

  info@dinglegymnasiet.se

Anders Torstensson

Lärare

anders.torstensson@dinglegymnasiet.se

Anna Albertsson

Lärare

anna.albertsson@dinglegymnasiet.se

Carina Haugerud

Drift Trädgård

carina.haugerud@dinglegymnasiet.se

Carolina Stranne Freidlitz

Skolsköterska

carolina.stranne.freidlitz@dinglegymnasiet.se

Catharina Furhall

Internat/Drift Häst

catharina.furhall@dinglegymnasiet.se

Elisabeth Gejrot

Rektor

elisabeth.gejrot@dinglegymnasiet.se

Glenn Lundgren

Admin/IT

glenn.lundgren@dinglegymnasiet.se

Helena Lindhe

Lärare

helena.lindhe@dinglegymnasiet.se

Janice Larsson

Lärare

janice.larsson@dinglegymnasiet.se

Kristin Nilsson

Biträdande Rektor

kristin.nilsson@dinglegymnasiet.se

Leif Hansson

Internat

leif.hansson@dinglegymnasiet.se

Lena Berglund Andersson

Lärare Idrott

lena.berglund.andersson@dinglegymnasiet.se

Lena Mattson

Elevassistent

lena.mattsson@dinglegymnasiet.se

Lena Molander

Lärare

lena.molander@dinglegymnasiet.se

Lillemor Kihlstrand

Specialpedagog

lillemor.kihlstrand@dinglegymnasiet.se

Linn Norgren

Studie- och yrkesvägledare

linn.norgren@dinglegymnasiet.se

Lisa Andreasson

Kurator

lisa.andreasson@dinglegymnasiet.se

Marita Andersson

Drift Djurhus

marita.andersson@dinglegymnasiet.se

Michaela Olsson

Lärare

michaela.olsson@dinglegymnasiet.se

Sissel Ericsson

Lärare

sissel.ericsson@dinglegymnasiet.se

Ulrika Karlsson

Lärare

ulrika.karlsson@dinglegymnasiet.se